سبد کابل زیر میزی چیست؟

چه هنگام کار در فضای اداری و یا استفاده از کامپیوتر شخصی خود در خانه، با توجه به کاری که انجام می‌دهید به هر حال نیاز به سیم و کابل‌های مختلف دارید. اگرچه میزان و تعداد این کابل‌ها در مکان‌های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد اما مشکل یکی است. تا حالا شده نیاز به بیرون کشیدن پریز خاصی دارید ولی بخاطر شلوغی و در هم پیچیدگی سیستم نتوانید کابلی که می‌خواهید را پیدا کنید؟ یا کابلتان مشکل پیدا کرده و نمی‌توانید منبع مشکل را پیدا کنید؟ اینجاست که سبد کابل زیر میزی می‌تواند به شما کمک کند.

سبد کابل مصارف گوناگونی از جمله صنایع غذایی، گلخانه، مراکز داده و مراکز تکنولوژی، موزه‌ها و … دارد. برای آشنایی بیشتر با سبد کابل اینجا کلیک کنید!

یکی از انواع سبد کابل که در محیط اداری و خانه استفاده می‌شود سبد کابل زیرمیزی است. با استفاده از سبد کابل زیرمیزی می‌توانید کابل‌ها را طوری مدیریت کنید تا به آنها دسترسی کامل داشته باشید.

سبد کابل زیرمیزی چیست؟

سبد کابل زیرمیزی یک ابزار کاربردی و حیاتی است که در سازمان‌ها و محیط‌های اداری بسیار استفاده می‌شود. این سبدها، به صورت قابل نصب زیر میز قرار می‌گیرند و برای مدیریت و سازماندهی کابل‌های الکتریکال، داده و شبکه استفاده می‌شوند. سبد کابل زیرمیزی برای مرتب سازی و مدیریت کابل‌ها و سیم‌های سردرگم بسیار مناسب است. در صورت گره خوردن و کشیده شدن کابل‌ها، احتمال آسیب دیدگی کابل‌ها به مرور زمان وجود دارد. استفاده از سیستم‌های مدیریت کابل و بخصوص سبد کابل می‌توانید از آسیب احتمالی کابل‌ها جلوگیری کند.

  انواع کابل شبکه | کاربرد کابل شبکه و 3 مزیت استفاده از کابل در شبکه

 

چرا باید از سبد کابل زیرمیزی استفاده کنیم؟

مزایای سبد کابل زیرمیزی فراوان هستند. اولین مزیت آن، بهبود نظم و ترتیب در فضای کار است. با استفاده از سبدهای کابل زیرمین، تعداد زوج‌ها و گروه‌های کابل را به راحتی مرتب می‌کند. با مرتب نگه داشتن فضای کار تمرکز شما نیز بیشتر می‌شود و عملکرد کارتان نیز بالاتر می‌رود. سیم‌های رها شده بر روی زمین برای شما نیز خطرناک است و ممکن است موجب زمین خوردن شما شود.

سبد کابل زیرمیزی

5 مزیت استفاده از سبد کابل زیرمیزی:

  1. نصب آسان
  2. ظرافت و استحکام بالا
  3. مرتب سازی فضای میز
  4. رنگ‌های متنوع برای هماهنگی با فضای اطراف
  5. عیب یابی سریع در مشکلات کابلی

 

تهیه سبد کابل زیرمیزی

با استفاده از انواع سبد کابل به کابل‌های خود نظم و مدیریت دهید. سبد کابل زیرمیزی نه تنها استحکام بالایی برای تحمل وزن را دارد بلکه ظرافت و زیبایی آن به محیط اطراف نظم می‌بخشد. کیبل منیجر از اولین شرکت‌های تولید کننده سبد کابل در ایران است. مدل‌های موجود سبد کابل را می‌توانید در صفحه اصلی کیبل منیجر ببینید. کیبل منیجر آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره با تیم پشتیبانی کیبل منیجر با ما تماس بگیرید.